SDAROTTV (צילום freepick)

Sdarot וטלוויזיה ישראלית אינם חוקיים: בית המשפט הפדרלי של ארה”ב

בעבר, יש הרבה כוח וכוח אדם שנבנה על שידורי תוכניות ותוכניות שידור בעברית בעולם, בעיקר בארה”ב ובירושלים. בית המשפט הפדרלי בארה”ב קיבל את ההחלטה האחרונה שדפי הבלוג של הסדרה חוקיים, ואין להם הוכחה לשדר את התוכניות באתר האינטרנט שלהם.

מה זה אומר?

אנחנו יודעים שרבים בישראל מתקשים בתוכניות האהובות עליהם בבמות שדרות, כמו דרמות עבריות וכדומה. אבל במקומות אפשריים, אנשים יכולים למצוא את זה באינטרנט, אבל יש הרבה מקומות אחרים וגם אנשים לא הולכים לאינטרנט כדי לחפש באינטרנט אפילו עם ה-VPN זה לא עובד.

אז למה זה קורה ואיך נוכל לפתור את הבעיה ומתי הבעיה הזו תיפתר? בוא נראה

יוצרים ישראלים המפרסמים את התוכניות הללו נמצאים על הרדאר של בית המשפט הפדרלי בארה”ב, שזה עתה קיבל החלטה על פי מקור מקוון, ואינם יכולים לפרסם את התוכניות הללו בפורטל שלו. בית המשפט הפדרלי בארה”ב קיבל למעשה שורה של החלטות לפיהן תוכן פיראטי בבלוג אינו חוקי וחוקי לחלוטין, לאף אחד אין את הזכות לספק תוכן משלו.

אין אפיקים משפטיים בעברית שמנעו מאתרים אלו לשדר את התוכן שנאמר על ידי בית המשפט הפדרלי בארה”ב. הבית פרסם לאחרונה מכתב על החלטתם להעניק לכל גישה לתוכן פיראטי, כגון זה, חדשות רעות מאוד לאלפי אזרחים.

יתר על כן, בית המשפט הפדרלי בארה”ב פרסם צעדים מיידיים נגד שדרות, שהיא ללא ספק שירות לא חוקי (אומר החוק האמריקאי) ויש למנוע מהם ליצור או לשדר כל סוג של תוכן בפלטפורמה המקוונת שלהם.

הצו הוצא על ידי ארה”ב ל-ISPA בארה”ב להפסיק לאלתר כל גישה שניתנה לדפי אינטרנט אלו לשידור סדרות אלו על השרתים שלהם. בינתיים, בית המשפט בארה”ב גם הוציא ציבור נוסף לספקי הטכנולוגיה שמפיצים תוכן פיראטי, יש לעצור ולעולם לא להתחקות אחר גישות אלו, אחרת, זה יהיה קוד ההתנהגות של החוקים והתקנות של בית המשפט. חוֹק.

מי הם המפעילים של זכויות השידור הללו?

בעלי זכויות השידור (התוכן) הן צ’רלטון, יס, הוט, יונייטד קינג ומחלקות התקשורת. שידורי זכויות אלו מביאים תביעת זכויות יוצרים נגד חברות בסך של כ-20 דולר אמריקאי בגין הפרת זכויות יוצרים ואמרו שאין להם את הזכויות לעשות זאת. התלונה של 20 דולר היא חלק מההחלטה לבסוף בית המשפט הפדרלי בארה”ב

בחודש האחרון רשויות ארה”ב סגרו גם את האתרים הפיראטיים המעטים כמו משה אדרי, Screen IL ועוד רבים אחרים כמו יונייטד קינג, קשת וכדומה וגם הוציאו להם מכתב אזהרה אחרון, ולאחר מכן יינקטו פעולות. נגדם.

הם גם הוציאו הוראה מפורטת מקיפה לחברות האשראי כמו ויזה, מאסטר קארד, אמריקן אקספרס ועוד כמה להפסיק את השירותים שהם מספקים לאתרים הפיראטיים ולאותם אתרים שמשדרים תוכן לא חוקי או צורה של תוכן גנוב מ. בכל מקום אחר ומספק באתרים שלהם.

מה עלינו לעשות כדי לגלות את התוכניות האהובות עלינו?

יש לך יד בזה במדינה שלך וכן הלאה בשתי דרכים שונות. שיטה אחת, עליה דנו לפי הסדר במאמרים הקודמים שלנו, היא באמצעות VPN אתה יכול להראות טלוויזיה בשדרות ותוכניות מועדפות. הקישור למאמרים ניתן להלן.

רשימת קישורים שעובדים לאתר sdarot 

הדרכים האחרות זמינות גם עבורכם לחשוב בתוכניות ישראל ולהראות בביתכם רק על ידי ביצוע הדרך הנכונה: עיין בפירוט למטה של אותה שיטה.

זכור

עוד דבר יש רק נכון Sratim.tv עובדת ברגע שהציבור הרחב יצפה בסדרת ישראל אבל כשהשיטה החדשה תהיה זמינה לאתרים האחרים יעודכנו בבלוג שלנו אל דאגה. אם יש שיטה כלשהי שעובדת בשבילך, השאר תגובה למטה בתיבת ההערות.

מסך iL

ה-Screen IL היא הדרך החוקית הראשונה בבידור ישראלי זה לישראלים המתגוררים בתורמים במדינות זרות והתכנים בשירות זה מספקים דרך חוקית וקלה ליהנות משירות במצב זה ועובד כמו עם קסם.

שירות זה הושק באוגוסט האחרון ומציע פלטפורמה אמינה וטובה לצפייה בתוכניות אחרות על סף ביתם.

מסך iL הוקם על ידי המנכ”ל בן ברנר ומשה אלשדדרי. הם גם המייסדים של סלקום.

משה אדרי(צילום: מוטי קמחי)
משה אדרי(צילום: מוטי קמחי)

אם האתרים באמת חסומים, מתי לדעתך זה יקרה?

אף אחד לא יודע מתי כתובות האתרים ייחסמו כי יש הרבה משאבים, וייקח זמן עד שייחסמו אותן. ישנה בעיה נוספת שמעצבי ובעלי האתרים מגדירים סוגים אחרים של אפשרויות צפייה חלופיות ומספקים את השירות שלהם כדי לשמור על תשומת הלב של הקהל.

ידיהם אז בדאגה אי אפשר להפסיק את שידור תוכן הפרקים וישראל של שדרות. החדשות הטובות הן ש-Sdarot.buzz עדיין עובד, אז אתה יודע בסדר.

 

Similar Posts